Bir düğmeye basarak, telsizle veya tam otomatik olarak, panjurlarını ve gölgelendirme tertibatınızı; yukarı ve aşağı istikametlerde kumanda edebilirsiniz. Motorlu panjur sistemimizde en kaliteli profiller, motorlar ve aksesuarlar kullanılmaktadır. Poliüratan dolgulu panjur profilleri sadece ısı ve ses izolasyonu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda hırsızlığa karşıda koruma sağlar.
Estetik anlamda da çok çeşitli seçenekler sunmaktayız. Farklı renk imkanları ve kişisel zevkinize, mekanınıza ve çevrenize en uygun profilleri seçme olanağınız vardır.
Panjurlarımız her çeşit pencere ve kapının korunması için uygun çözümler getirmektedir.
Sistemlerimiz mevcut binalara olduğu gibi inşaatı devam eden veya yeni binalarada monte edilir.
Motorlu panjur paletlerimizin özelliği, ANCAN DEUTSCHLAND Gmbh tarafından üretilen hammaddelerden oluşmasıdır. Seçeceğiniz panjur sistemlerimizin özelliklerinden bazıları;

Isı ve ses izolasyonu sağlar
Poliüretan dolgulu alüminyum profil
Toza ve güneşe karşı dayanıklı
Hırsızlara karşı emniyetli
Uzaktan kumanda ve buton sistemi
Motorlu ve manuel kullanılabilir
Estetik bir görünüm sağlar
Elektrik kesilmesinde manuel kullanma özelliği vardır
Motorlar sessiz ve güçlüdür
Her türlü hava koşullarına dayanıklıdır

Günümüzde, ister ticari bina, ister özel konut olsun, motorlu panjur sistemleri; binaların çok önemli elemanı haline gelmiştir. Dayanıklılığı, hırsızlığa karşı sağladıkları üstün koruma, yalıtım özelliklerinden dolayı sağladıkları üstün enerji tasarrufu, güneş ışınlarını uzaklaştırmaları gibi nedenlerle bu sistemleri satın alan kişiler paralarının karşılığını fazlasıyla almaktadırlar.

Şöyle ki; Alüminyum panjurlar ile ısısal izolasyon kış mevsiminde %25’e kadar arttırılabilir. Solar radyasyon alüminyum panjurlar sayesinde tamamen ortadan kaldırılır. Alüminyum panjurlar dışarının gürültüsünü 10 desibele kadar azaltır.

Panjurun özellikleri, yapısı ve kurulumun nasıl kullanıldığına bağlı olarak geniş bir etkisi vardır.

En etkin çözüm alüminyum panjurlardır. Çünkü alüminyum günlük etkilere maruz kalan yapı malzemeleri için hafif fakat aynı zamanda da güçlü ürünler-malzemeler olarak en iyi metaldir. Sıcak yaz günlerinde, serin odalar ve salonlar! Özellikle güneşin olabildiğince etkili olduğu yaz günlerinde odalar salonlar durulmaz olur. Alusel aluminyum panjur uygulanmış olan konutlarda panjurların kapalı yada yarı açık konuma getirerek istediğiniz ısı yalıtımını sağlamak, yakıcı güneşten etkilenmemek elinizdedir. Yeni inşa edilen evlerde olduğu kadar, önceden yapılmış binalara da çok kolaylıkla panjur takılabilir. Pencerenin ön tarafında camın açıldığı yerin iç tarafına veya doğrudan dıştan cepheye de panjur takmak mümkündür. Renkleri kolayca solmayan, paslanma derdi olmayan, kiri tozu barındarmayan panjurlarınızı on yıllarca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ev sahibi olarak, panjur sistemlerinin kurumunun bir çok kir ve çöp oluşturacağı şekilde endişelemenize gerek yok. Kurulum için gereken çaba tahmin edildiğinden daha hızlı ve kolaydır. Her çeşit Mimari Tasarıma Uyum Sağlama Her çeşit mimari tasarım ile uyum sağlayabilecek standartta ve mevcut renklerimizin dışında sipariş miktarına bağlı olarak dilediğiniz renkte istekleriniz de karşılanır. Panjurlarımız üstün niteliklerini kaybetmeksizin yıllarca pencere ve kapılarınızı korumaya devam eder. Güneş ışığından, değişken dış ısı koşullarından, fırtınalardan, hırsızlardan, kötü niyetli insanların atabileceği cisimlerden korunmak üzere özel olarak tasarlanıp imal edilmiştir. Panjurlarımız kapalı konumlarında mutlak bir mahremiyet sağlar. Yarı açık durumda ise gölge ve hareketi aksettirir. Motorlu Panjur sistemlerimizde kullandığımız profiller, motorlar ve aksesuarlar hakkında daha geniş bilgi için lütfen arayın.

“Nerede Yaşam, Orada Somfy!”

Neden mi? Home Motion* by Somfy sayesinde evinizdeki tüm kapı ve pencereleri harekete geçirebilirsiniz.

* Home Motion: Evinizdeki kapı ve pencerelere Somfy motorları, kumandaları ve otomasyon sistemleri ile kumanda edilebilirlik ve hareketlilik kazandırarak yaşamınızı daha kolay, daha güvenli, daha konforlu… ve daha enerji tasarruflu bir hale getirmektedir.

Benim için faydaları neler? Home Motion by Somfy ile, eviniz daha güvenli ve daha size özel hale gelmektedir. Daha fazla yaşam alanı kazanırsınız ve ayrıca enerji tüketiminiz azalır.

Örneğin? Tek tuşla stor perdelerinizi kapatabilirsiniz. Garaj kapınızı arabanızdan kapatabilirsiniz, jaluzilerinizi koltuğunuzdan aralayabilirsiniz ve şezlongunuzdan kalkmadan terasınızda güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Sonuç mu? Home Motion by Somfy gerçekten yaşamınızı kolaylaştırmaktadır!

Motorlu panjur lar gibi Motorlu perde de iddialı olduğumuz ürünlerdir. Perdeleriniz kumaş veya pvc olabilir. Stor, katlamalı, yana kayar veya dikey perde sistemlerinden istediğinizi seçin; biz sizin Mekanlarınıza uygulayalım. motorlu perde Stor, katlamalı, yana kayar, dikey, perde sistemlerimizden herhangi birini seçerek tam karartma veya güneş kırıcı olarak kullanabilirsiniz.

Perdeleriniz kumaş ve pvc olabilir. Her türlü mekana uygun renk çeşitleri mevcuttur.

Eğimli pencerelerde de uygulanabilir. Otomatik veya manuel olarak çalıştırılabilir. İç mekanlarda, profesyonel ortamlarda kullanıma müsait, istenilen ebattaki kumaşlarla duvar veya tavana monteli olarak kullanılabilir.

Call Now ButtonBizi Arayın